Çözüm Ortaklarımız

Elektroline

Çek firması olan Elektroline; konvansiyonel katener sistemleri başta olmak üzere hat boyu ısıtma, makas motorları, uzaktan kumanda sistemleri ve bunlar için elektrik tedariği konusunda sektörümüzün lider firmalarındandır. Metroray Elektroline’ın Türkiye temsilcisi olarak bu sistemleri Türkiye’de projelendirerek ve uygulamasını yaparak ülkemize bilgi ve teknoloji transferi sağlamaktadır.


Pesa

Polonya firması olan Pesa; tramvay üretimi konusunda Avrupa’nın terzisi sıfatıyla anılmaktadır. Türkiye temsilcisi olduğumuz Pesa ile bir çok modern projeye birlikte imza atacağımız inancındayız.Furrer+Frey

İsviçre firması olan Furrer+Frey; 1923’den günümüze dört nesildir havai hat ve rijit kataner sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir. Türkiye temsilcisi olduğumuz Furrer+Frey’in tecrübe ve donanmlarıyla faal hatlarda mümkün mertebe en az duraklama zamanı vererek bakım çalışması yapabilmekteyiz.


Comsa

İspanya’nın ikinci büyük alt yapı ve teknoloji firması olan Comsa; son beş yıldır Türkiye’ye yatırım yapmakta ve bir çok raylı sistem projesini hayata geçirmektedir. Bursa tramvayında başlayan ortaklığımız hızla büyükmekte ve bir çok projede stratejik işbirliği ile devam etmektedir.Hera

İspanyol firması olan Hera; 1985 yılında Barselona’nın çöp ve atıklarına bir çözüm bulmak için kuruldu. Yıllar içinde Avrupa ve Güney Amerika’da bir çok katı atık depolama, ayrıştırma ve yeniden değerlendirme projesini gerçekleştirdi. Hera ile olan işbirliğimiz ülkemizde çevreye duyarlı ve insan sağlığına önem veren projeler üretmektir.


Çözüm Ortaklarımız